Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İş bitiricilik, girişimcilik, problem çözme gibi özel yetenekler seni tanımlıyorsa Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm muhasebe ve vergi konusunda hizmet veren şirketlerin, mali müşavirlik bürolarının, kamu ya da özel sektör kuruluşlarının muhasebe ve finans departmanlarında çalışmak üzere muhasebeciler yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince muhasebe işlemlerini bilgisayar ortamında en verimli şekilde tutmayı öğrenebilirsin. Program kapsamında Muhasebe Prensipleri, Finansal Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, İşletme Yönetimi, İşletme Hukuku, Bilgisayarlı Muhasebe, İstatistik, Vergi Hukuku gibi mesleki dersler alabilirsin. Mezun olduğunda Muhasebe Meslek Elemanı unvanı kazanırsın. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla İşletme Fakültesi’ne geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları kamu ve özel sektöre ait kuruluşların muhasebe departmanlarında Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirlerin ve Yeminli Mali Müşavirlerin yanında çalışabilirler.

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)TYT193.0021001676904

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!