Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Nanobilim ve Nanoteknoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Nanobilim ve Nanoteknoloji Taban Puanları, Nanobilim ve Nanoteknoloji Başarı Sıralamaları, Nanobilim ve Nanoteknoloji Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Nanobilim ve Nanoteknoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Oldukça geniş alanlara sahip olan ve gün geçtikçe bu alanları arttırmakta olan Nanobilim ve Nanoteknoloji bölümü, günümüzde; fizik, kimya, biyoloji ve bilgisayar gibi alanların yanı sıra tıp alanında da oldukça çarpıcı gelişmelerde rol oynamaktadır. Gün geçtikçe daha çok alanda kullanılacak olan ve farkındalığı artacak olan bu bilim dalı, meslek açısından, aday öğrencilerine güzel bir gelecek vadetmesi ve bu ilkeler doğrultusunda yetiştirilmek üzere, uzman kişiler arayışını her daim sürdürmektedir.

Nanobilim ve Nanoteknoloji bölümünü bitiren öğrenciler; askeri savunma sistemlerinde, TUBITAK Ar-Ge çalışmalarında, havacılık, beyaz eşya ve elektronik sistemler gibi Nanoteknoloji kullanılan her yerde çalışabilmek gibi geniş iş alanlarına sahiptir.

Nanobilim ve Nanoteknoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİNanobilim ve NanoteknolojiSAY241.0030385883
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİNanobilim ve Nanoteknoloji(KKTC Uyruklu)SAY0.001Dolmadı

Nanobilim ve Nanoteknoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!