Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kompoziyon

Okullar Kapanınca Dönem Arası Tatilinde Neler Yaptım Başlıklı Kompozisyon

Okullar Kapanınca Dönem Arası Tatilinde Neler Yaptım Başlıklı Kompozisyon

Okulların kapanmasını dört gözle bekliyordum. Çünkü hem sabahları erken kalkmak zorunda kalmayacaktım hem de bütün bir dönemin yorgunluğunu atacaktım. Ayrıca on beş gün boyunca arkadaşlarımla dışarıda buluşup gönlümüzün dilediğince oyun oynayacaktık.

Nihayet okul kapanmıştı. İlk bir kaç gün istediklerimi yapma fırsatım oldu. Ama yavaş yavaş okulumu, arkadaşlarımı özlemeye başlamıştım. Babam bana birkaç kitap almıştı. Akşamları uyumadan önce onları okuyordum. Bir de akıllı telefonumdan müzik dinliyordum. Yine de okuldaki muhabbetlerin yerini tutmuyordu hiç bir şey.

Bir ara ailemle gezmeye gittik, akraba ziyaretlerine. Annem mutluydu ama benim canım sıkılıyordu, sevmiyordum böyle ortamları. Neyse ki üç gün kalmıştı ve üç gün sonra okul açılacaktı. Mutluydum çünkü ders dinlemek yanında bazen afacanlıklar yapabilecek, okulun bahçesinde top oynayabilecektim.

Okul güzel bir yer bence.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close