Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Optik ve Akustik Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Optik ve Akustik Mühendisliği Taban Puanları, Optik ve Akustik Mühendisliği Başarı Sıralamaları, Optik ve Akustik Mühendisliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Optik ve Akustik Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Işığın ve sesin mühendisi olmak kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? İşte tam da böyle bir meslek olan Optik ve Akustik Mühendisliği, üniversitelerin 4 yıllık programı olan bir eğitim dalıdır. Günümüz çağında, teknolojinin genişlemesiyle birlikte, oldukça ihtiyaç duyulan mesleklerden biri haline gelmiştir. Kablosuz iletişim, lazer sistemleri, optiksel iletişim, görüntüleme sistemleri, akustik ve ulturasonik gibi sistemlerde bilgi sahibi mühendisler yetiştirmeyi hedefler. Gün geçtikçe dijitalleşen dünyada oldukça popüler bir meslek haline gelmesi öngörülüyor.

Optik ve Akustik mühendisliği bölümünü bitiren öğrenciler; teknolojik cihazların üretildiği fabrikalarda, iletişim ile ilgili şirketlerde, emniyet ve savunma sanayinde çalışabilmesine el, devlet ve özel kurumlarda da mühendislik yapabilir.

Optik ve Akustik Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Gaziantep Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Optik ve Akustik Mühendisliği(İngilizce)(KKTC Uyruklu) SAY 0.00 1 Dolmadı
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Optik ve Akustik Mühendisliği(İngilizce) SAY 0.00 20 Dolmadı

Optik ve Akustik Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!