Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Otel Yöneticiliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Otel Yöneticiliği (Yüksekokul) Taban Puanları, Otel Yöneticiliği (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Otel Yöneticiliği (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Otel Yöneticiliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bu programın hedefi: Sektörde ihtiyaç duyulan Otel Yöneticiliği mesleği için, tecrübeye sahip bireyler yetiştirmektir. Girişimci, yaratıcı ve profesyonel uzmanlar yetiştirmeyi de hedefleyen Otel Yöneticiliği bölümü: Otel yöneticiliği, yiyecek içecek dersleri, maliyet kontrol, satın alma, insan kaynakları, muhasebe ve hukuk gibi dersleri bünyesinde barındırır. Gelişime ve değişime açık öngörülü bireyler, ticari zekasını bir bölümle eşleştirmek istiyorsa eğer, liderlik vasfına sahip olacakları bu bölüm, tam da onlara göredir.

Otel Yöneticiliği bölümünü bitiren öğrenciler; Ülke içerisinde ve dünyaya yayılan birçok otelde; farklı yönetici kadrolarında çalışma imkânları bulabilir. Yeterli mesleki birikime sahip olduktan sonra ise, kendi işletmelerini açıp yöneticiliğini yapabilme fırsatları da her daim mevcuttur.

Otel Yöneticiliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Özyeğin Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Otel Yöneticiliği(İngilizce)(Burslu) EA 386.00 2 39268
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Otel Yöneticiliği(İngilizce)(%50 İndirimli) EA 236.00 22 658250

Otel Yöneticiliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!