Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Güvenliğin ihtiyaç duyulmadığı bir dünyamız olmadığına göre bu alanda çalışacak insanlara hep ihtiyaç duyulacak. Eğer güvenlik hizmetleri alanında çalışmak istiyorsan bu bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Özel Güvenlik ve Koruma bölümü çok yönlü düşünebilen, sorumluluk alabilen, alanıyla ilgili teorik, pratik, bilgi ve beceriye sahip kamu ve özel sektördeki büyük ve küçük işletmelerde çalışacak güvenlik elemanları yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Beden Eğitimi ve Fiziksel Gelişim, Davranış Bilimleri, Özel Güvenlik Hukuku gibi dersler alabilirsin. Mezun olduğunda Özel Güvenlik Personeli unvanı kazanırsın. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla Acil Yardım ve Afet Yönetimi ve Sosyal Hizmet lisans programlarına geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları işletmelerin güvenlik birimlerinde, banka ve finansman kuruluşlarında, üniversitelerde, okullarda, belediyelerde, alışveriş merkezlerinde, büyük sitelerde, otellerde, eğlence merkezlerinde Güvenlik ve Koruma Görevlisi olarak çalışabilirler.

Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Özel Güvenlik ve Koruma (Açıköğretim)TYT243.004001114096
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Özel Güvenlik ve Koruma (Açıköğretim)TYT211.009001588391

Özel Güvenlik ve Koruma (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!