Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans programı olan Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümünde temel amaç; her düzeydeki perakendeci işletmelerde ve özel işletmelerde çalışacak satış temsilcileri yetiştirmektir.  Günlük yaşantımızın her alanında yer edinen bu meslek grubunda, uzman kişilere ihtiyaç her zaman olacaktır bu nedenle aday öğrenciler bu bölümü tercihleri arasına ekleyebilir. Bu program kapsamında: Pazarlama yönetimi, marka yönetimi, perakendecilikte sermaye yönetimi, organizasyonlarda davranış ve tedarik zinciri yönetimi gibi dersler görerek mezun olan aday öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile 4 yıllık Halkla İlişkiler, Halkla ilişkiler ve Reklamcılık, Uluslararası işletmecilik ve Uluslararası Ticaret lisans bölümlerine geçiş yapabilir.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi; her düzeydeki perakendeci işletmelerde ve özel işletmelerde çalışabilmelerine ek, kendi işletmelerini açabilme fırsatına sahiptir.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Perakende Satış ve Mağaza YönetimiTYT206.00501678631

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!