Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans programı olan Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümünde temel amaç; her düzeydeki perakendeci işletmelerde ve özel işletmelerde çalışacak satış temsilcileri yetiştirmektir.  Günlük yaşantımızın her alanında yer edinen bu meslek grubunda, uzman kişilere ihtiyaç her zaman olacaktır bu nedenle aday öğrenciler bu bölümü tercihleri arasına ekleyebilir. Bu program kapsamında: Pazarlama yönetimi, marka yönetimi, perakendecilikte sermaye yönetimi, organizasyonlarda davranış ve tedarik zinciri yönetimi gibi dersler görerek mezun olan aday öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile 4 yıllık Halkla İlişkiler, Halkla ilişkiler ve Reklamcılık, Uluslararası işletmecilik ve Uluslararası Ticaret lisans bölümlerine geçiş yapabilir.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi; her düzeydeki perakendeci işletmelerde ve özel işletmelerde çalışabilmelerine ek, kendi işletmelerini açabilme fırsatına sahiptir.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi TYT 206.00 50 1678631

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!