Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Müşteri her zaman haklı mıdır, peki ya çalışan? Eğer günlük yaşamın her anına damgasına vuran bu sektörde çalışmak istiyorsan Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümü senin için doğru bir seçim olabilir.Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümü her düzeydeki perakendeci işletmelerde ve özel işletmelerde çalışacak satış temsilcileri yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Girişimcilik, Pazarlama Yönetimi, Marka Yönetimi, Perakendecilikte Sermaye Yönetimi, Organizasyonlarda Davranış, Genel Muhasebe, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi dersler alabilirsin. Mezun olduğunda Mağaza Yöneticisi ve Satış Temsilcisi unvanı kazanırsın. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla Halkla İlişkiler, Halkla ilşkiler ve Reklamcılık, Uluslararası işletmecilik, Uluslararası Ticaret gibi pek çok lisans programına geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları her düzeydeki perakendeci işletmelerde ve özel işletmelerde çalışabilirler.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim)TYT203.005001542505

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!