Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Perfüzyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Perfüzyon Taban Puanları, Perfüzyon Başarı Sıralamaları, Perfüzyon Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Perfüzyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sağlık alanında çalışmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen her öğrenci için, güzel ve değerli bir seçenektir, Perfüzyon. Bölüm: Kalp damar cerrahi ve anestezist gibi uzmanların gözetiminde, kalp ameliyatlarında kullanılan kalp-akciğer makinesini, dolaşım veya solunum yetmezliğinde kullanılan kalp-akciğer destek cihazlarını, böbrek yetmezliğinde kullanılan diyaliz cihazlarını, hemo-diyafiltrasyon ve ototransfüzyon cihazlarını hazırlayan, ayarlayan ve kullanan teknik sağlık personeller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Son derece dikkatli ve özverili olması gerekilen bu meslek için, aday öğrencilerin; öğrenmeye açık ve reflekslerinin kuvvetli olması gerekir.

Perfüzyon bölümünü bitiren öğrenciler; devlet veya özel hastanelerin, ameliyat, yoğun bakım, diyaliz gibi ilgili birimlerde çalışabilmek gibi geniş bir iş fırsatına sahiptir.

Perfüzyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Üsküdar Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ Perfüzyon(Fakülte)(Burslu) SAY 305.00 6 178538
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ Perfüzyon(Fakülte)(%75 İndirimli) SAY 225.00 54 461746

Perfüzyon Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!