Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Perfüzyon (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Perfüzyon (Yüksekokul) Taban Puanları, Perfüzyon (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Perfüzyon (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Perfüzyon (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Perfüzyon Bölümü, vereceği lisans eğitimi ile, kalp ve/veya büyük damarlarda yapılacak müdahelelerde ilgili uzman tabibler gözetiminde kalp-akciğer makinasını kullanarak beden dışı kan dolaşımını yöneten sağlık meslek mensupları yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Öğrencilere teorik ve uygulamalı dersler yanında kanıta dayalı eğitim ve analitik çalışmalar sağlayacak olan Bölüm’de öğretim, alanında uzman ve deneyimli bir akademisyen topluluğu ile, özel ve devlet kurumları ile işbirliği içinde sürdürülecektir.

Perfüzyon Bölümü’nde görev alan, ilgili alanlardaki ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip eden, ulusal ve uluslararası konferanslarda çalışmalarını sunan ve bilimsel dergilerde araştırma sonuçlarını yayınlayan eğitim kadrosu, alanındaki son gelişmeleri öğrencilerine aktaracaktır. Ayrıca, ulusal ve uluslararası alanlarda başarılı çalışmalar yapan yerli ve yabancı sağlık yöneticilerinin de akademik faaliyetlere katılarak deneyimlerini öğrencilere aktarmaları sağlanacaktır.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Perfüzyon(Yüksekokul)(Burslu) SAY 304.00 4 180303
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Perfüzyon(Yüksekokul)(%75 İndirimli) SAY 0.00 36 Dolmadı

Perfüzyon (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!