Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları, Polonya Dili ve Kültürü Başarı Sıralamaları, Polonya Dili ve Kültürü Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dil öğrenmek ve farklı kültürlere olan merakınız, sizler için bir tutkuysa eğer; bu bölüme bir göz atmanızı öneririz. Farklı bir milletin dili ve o milletin kültürü sizin mesleğiniz haline gelebilir. Bu bölümün amacı; Polonya dilini (Lehçe) öğretmek ve öğrencilere bu dili kullanma yetisi kazandırmaktır. Bunun yanı sıra, Polonya kültürünü, edebiyat ağırlıklı olarak öğretmektir. Bölümde: Gramer, fonetik, çeviri, konuşma, kültür tarihi ve edebiyatı üzerine ders içerikleri mevcuttur. Dil sınavı ile öğrenci kabul eden Polonya Dili ve Kültürü bölümü, 4 senelik bir lisans programıdır.

Polonya Dili ve Kültürü bölümünü bitiren öğrenciler; Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık gibi yerlerde çalışmakla beraber, turizmin oluşturduğu her alanda iş bulabilir ve çevirmenlik yaparak da, farklı iş alanı fırsatlaları yaratabilir.

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANKARA ÜNİVERSİTESİ Polonya Dili ve Kültürü(Lehçe) DİL 272.00 30 54469

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!