Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları, Polonya Dili ve Kültürü Başarı Sıralamaları, Polonya Dili ve Kültürü Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dil öğrenmek ve farklı kültürlere olan merakınız, sizler için bir tutkuysa eğer; bu bölüme bir göz atmanızı öneririz. Farklı bir milletin dili ve o milletin kültürü sizin mesleğiniz haline gelebilir. Bu bölümün amacı; Polonya dilini (Lehçe) öğretmek ve öğrencilere bu dili kullanma yetisi kazandırmaktır. Bunun yanı sıra, Polonya kültürünü, edebiyat ağırlıklı olarak öğretmektir. Bölümde: Gramer, fonetik, çeviri, konuşma, kültür tarihi ve edebiyatı üzerine ders içerikleri mevcuttur. Dil sınavı ile öğrenci kabul eden Polonya Dili ve Kültürü bölümü, 4 senelik bir lisans programıdır.

Polonya Dili ve Kültürü bölümünü bitiren öğrenciler; Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık gibi yerlerde çalışmakla beraber, turizmin oluşturduğu her alanda iş bulabilir ve çevirmenlik yaparak da, farklı iş alanı fırsatlaları yaratabilir.

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANKARA ÜNİVERSİTESİPolonya Dili ve Kültürü(Lehçe)DİL272.003054469

Polonya Dili ve Kültürü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!