Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Reklama ihtiyacı olmayan ürün yok diyor ve reklamcı olmak istiyorsan Reklamcılık bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm yaratıcılık, strateji, marka ve araştırma alanlarında başarılı iletişimciler yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince geleneksel reklamcılığın kavramlarını ve işleyiş mantığını öğrenirken yeni nesil dijital reklamcılığın değişen kurallarıyla birlikte değişen araçlarını kullanmayı öğrenebilirsin. Reklamcılık alanında hem iki yıllık hem de dört yıllık eğitim programları bulunur. Mezun olduğunda reklamcı unvanı kazanırsın. Reklamcı, herhangi bir ürünü özellikleri ile tanıtan ve insanları etkileyerek satın almaya istekli hale getirmeye çalışan kişidir.

2 yıllık Reklamcılık programı kapsamında Bilişim Sistemleri, Reklam Teorisi, Sosyal Yapı Analizleri, Piyasa Araştırmaları, Reklam Kampanyaları, Grafik, Resim, Medya Plânlaması, Sosyal Psikoloji ve Güzel Sanatlar gibi dersler alabilirsin. Bölüm mezunları film stüdyolarında, reklam ajanslarında çalışabilirler, halkla ilişkiler alanında iş bulabilirler.

4 yıllık Reklamcılık programı kapsamında Kişiler Arası İletişim, Reklam Teorisi, Fotoğrafçılık, İletişim ve Toplum, Sosyal Psikoloji, Reklam Kampanyaları, Multimedya, Reklam Yönetimi ve Stratejisi, Yaratıcı İletişim, Sanat, Kültür ve Toplum gibi dersler alabilirsin. Bölüm mezunları kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının Halkla İlişkiler bölümlerinde ve reklam ajanslarında çalışabilirler, üniversitelerde akademik kariyer yapabilirler.

Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Atatürk Üniversitesinin Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Reklamcılık (Açıköğretim) TYT 0.00 500 Dolmadı

Reklamcılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!