Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Rekreasyon Taban Puanları, Rekreasyon Başarı Sıralamaları, Rekreasyon Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

‘’Ben, eğlence insanıyım ve bunu bir meslek haline getirmek istiyorum.’’ Diyen her öğrenci için, bu meslek, tam da onlara göredir. Rekreasyon bölümü; hareketi esas alan, spor ve açık hava etkinlikleri yaşatan, insanların; zihinsel, fiziksel ve sosyal yaşantılarına katkı sağlamayı amaçlar. Bu programları uygulayabilecek nitelikte; kültür, alan bilgisi, yöneticilik, eğitici ve kendisini sürekli geliştiren uzmanlar yetiştirmeyi hedefler. Rekreasyon bölümünün getirilerini düşündüğünüzde ise, kendinizde bu heyecanı ve isteği görüyorsanız eğer, bu bölüm hakkında daha detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

Rekreasyon bölümünü bitiren öğrenciler; Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, belediyeler, spor merkezleri, turizm sektörü ve fabrikaların spor tesisleri gibi birçok alanda çalışabilme olanaklarına sahiptir.

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Gazi Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GAZİ ÜNİVERSİTESİRekreasyonEA259.0060456337
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİRekreasyonEA244.0050573747
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİRekreasyonEA235.0060659500
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİRekreasyon(İÖ)EA233.0050683022

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!