Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Rekreasyon Taban Puanları, Rekreasyon Başarı Sıralamaları, Rekreasyon Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

‘’Ben, eğlence insanıyım ve bunu bir meslek haline getirmek istiyorum.’’ Diyen her öğrenci için, bu meslek, tam da onlara göredir. Rekreasyon bölümü; hareketi esas alan, spor ve açık hava etkinlikleri yaşatan, insanların; zihinsel, fiziksel ve sosyal yaşantılarına katkı sağlamayı amaçlar. Bu programları uygulayabilecek nitelikte; kültür, alan bilgisi, yöneticilik, eğitici ve kendisini sürekli geliştiren uzmanlar yetiştirmeyi hedefler. Rekreasyon bölümünün getirilerini düşündüğünüzde ise, kendinizde bu heyecanı ve isteği görüyorsanız eğer, bu bölüm hakkında daha detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

Rekreasyon bölümünü bitiren öğrenciler; Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, belediyeler, spor merkezleri, turizm sektörü ve fabrikaların spor tesisleri gibi birçok alanda çalışabilme olanaklarına sahiptir.

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Gazi Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
GAZİ ÜNİVERSİTESİ Rekreasyon EA 259.00 60 456337
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Rekreasyon EA 244.00 50 573747
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Rekreasyon EA 235.00 60 659500
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Rekreasyon(İÖ) EA 233.00 50 683022

Rekreasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!