Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları, Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Boş zamanların yöneticisi olmak ister misin? Rekreasyon Yönetimi bölümü turizm sektörünün sosyal, ekonomik, ve teknik yönden gelişimine katkı sağlayacak, rekreasyon yönetimi alanında teorik ve pratik bilgilerle donatılmış, yabancı dil bilen, rekreasyon faaliyetlerini ve turizm gelişimini yönlendirebilen yöneticiler yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Atletizm, Cimnastik, Ritm Eğitimi ve Müzik, İnsan Anatomisi, Fizyoloji, Masaj, Antrenman Bilgisi gibi uygulamalı mesleki dersler alabilirsin.

Bölüm mezunları turizm il müdürlüklerinde, il planlama müdürlüklerinde, belediyelerde, ziyaretçi varış yerlerinde, turizm gelişimi yönetimi ve destinasyon pazarlaması ile ilgili kuruluşlarda çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİRekreasyon Yönetimi(M.T.O.K.)(Fakülte)SÖZ257.0017550206

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!