Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları, Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Boş zamanların yöneticisi olmak ister misin? Rekreasyon Yönetimi bölümü turizm sektörünün sosyal, ekonomik, ve teknik yönden gelişimine katkı sağlayacak, rekreasyon yönetimi alanında teorik ve pratik bilgilerle donatılmış, yabancı dil bilen, rekreasyon faaliyetlerini ve turizm gelişimini yönlendirebilen yöneticiler yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Atletizm, Cimnastik, Ritm Eğitimi ve Müzik, İnsan Anatomisi, Fizyoloji, Masaj, Antrenman Bilgisi gibi uygulamalı mesleki dersler alabilirsin.

Bölüm mezunları turizm il müdürlüklerinde, il planlama müdürlüklerinde, belediyelerde, ziyaretçi varış yerlerinde, turizm gelişimi yönetimi ve destinasyon pazarlaması ile ilgili kuruluşlarda çalışabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Rekreasyon Yönetimi(M.T.O.K.)(Fakülte) SÖZ 257.00 17 550206

Rekreasyon Yönetimi (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!