Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sağlık kurumları işletmecisi olmak ister misin? Bölüm Sağlık Yönetimi alanında bilimsel verilerin toplanması, araştırma-geliştirme faaliyetlerinin yapılması ve sağlık reformları doğrultusunda sağlık hizmeti verme sürecini yönetebilecek yetkin bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Matematik, Bilgisayar, Ekonomi, İşletme, İstatistik, Hukuk, Tıbbi Sosyoloji, Sağlık İşletmelerinde Finansal Yönetim, Sağlık Politikası ve Planlaması Sosyal Politika ve Sağlık Sigortacılığı gibi dersler alabilirsin. Mezun olduğunda Sağlık Kurumları İşletmecisi unvanı kazanırsın. Sağlık Kurumları İşletmecisi sağlık sektörüyle ilgili her türlü kamu kurum ve özel kuruluşun idari işlemlerini yürütür.

Bölüm mezunları kamu hastanelerinde, üniversite ve vakıf hastanelerinde, özel hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde, SSK gibi kuruluşların sağlık sigortasıyla ilgili birimlerinde, özel sigorta şirketlerinde, ilaç, tıbbi cihaz üreten endüstri kuruluşlarında sağlık araştırma merkezlerinde çalışabilirler.

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, İstanbul Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim) TYT 0.00 5750 Dolmadı
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim) TYT 0.00 800 Dolmadı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim) TYT 0.00 1500 Dolmadı

Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!