Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları, Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sahne ve Dekor Tasarımı bölümünün amacı; figür, nesne ve mekâna üslup özelliğini veren, dekor elemanlarını oluşturabilen ve görsel algılama yeteneği gelişmiş yardımcı sahne ve dekor tasarımcıları gibi yetkin kişiler yetiştirmektir. Bu program kapsamında: Sahne ve dekor tasarımı, model yapım teknikleri, dekor resimleme, set tasarımı ve detay bilgisi gibi derslere görerek mezun olan öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı gibi ilgili lisans bölümlerine geçiş yapabilme fırsatına sahiptir.

Sahne ve Dekor Tasarımı bölümünü bitiren öğrenciler; Kültür Bakanlığı, Devlet Opera Bale Müdürlükleri, Devlet Tiyatroları, Şehir Tiyatroları, reklam, gösteri, tören, karnaval, festival, televizyon, vitrin tasarım firmaları, fuar stant tasarım firmaları, tasarım ofisleri, dekorasyon firmaları ve otellerin animasyon sahnelerinin hazırlanması gibi yerlerde iş bulabilir.

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Akdeniz Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Sahne ve Dekor Tasarımı TYT 220.00 25 1362592
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Sahne ve Dekor Tasarımı (KKTC Uyruklu) TYT 0.00 1 Veri Yok

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!