Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 20 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 21 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 21 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 21 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Doç. Dr. Mehmet Zeki İBRAHİMGİL tarafından 264 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ziya Harun ERGENÇ tarafından yapılmış.

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 21 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Anadolu’da yapılan kazılarda bulunan tarih öncesi çağlara ait eserlerin sergilendiği sanal müzeleri inceleyip bu yerleşimlerle ilgili gözlem yapınız.

  • Cevap:

Paleolitik Çağ’da Anadolu’daki yerleşimleri gösteren bir tarih haritasını inceleyiniz. İnsanların yerleşim yerlerini seçme nedenlerinin neler olabileceğini tahmin ediniz.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
6
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir