Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 23 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 23 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 23 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Doç. Dr. Mehmet Zeki İBRAHİMGİL tarafından 264 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ziya Harun ERGENÇ tarafından yapılmış.

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 23 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Mezolitik Çağ; soğuk iklimin ılımanlaşması ve buzulların erimesi ile yeni hayvan ve bitki türlerinin ortaya çıktığı, insanların yaşadıkları yerlerde daha uzun süre kaldığı, beslenme çeşitliliğinin arttığı, yeni arayışların yaşandığı bir çağdır. Buna göre Mezolitik Çağ’da yaşayan insanların Paleolitik Çağdaki insanlardan hangi özellikleri bakımından değişim göstermesi beklenir? Bu konudaki fikirlerinizi sınıf arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir