Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 25 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 31 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 27 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 27 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 27 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Doç. Dr. Mehmet Zeki İBRAHİMGİL tarafından 264 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ziya Harun ERGENÇ tarafından yapılmış.

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 27 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Kalkolitik Çağda seramikler geometrik veya doğadan esinlenilen desenlerle süslenmeye başlanmıştır. Ancak bu desenler ve kil renkleri yöresel olarak değişmektedir. Bu değişikliğin nedenleri neler olabilir? Söyleyiniz.

  • Cevap:

Gelişmiş bir toplumsal yaşamın varlığı ve yörenin ticaret merkezi olması o bölgede ortaya konulan sanat eserlerini nasıl etkiler? Açıklayınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
2
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir