Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 38 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 38 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 38 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Doç. Dr. Mehmet Zeki İBRAHİMGİL tarafından 264 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ziya Harun ERGENÇ tarafından yapılmış.

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 38 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Aşağıdaki metni okuyarak Asurlardaki din-sanat ilişkisini yorumlayınız. Yorumlarınızı sınıf arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap:

Ülkemizde ve dünyada Mezopotamya sanatına ait eserlerin sergilendiği bazı müzelerin adları yukarıda verilmiştir. Seçeceğiniz müzelerin İnternet sitelerini ziyaret ederek Mezopotamya sanatına ait eserlerle ilgili bilgi edininiz. Edindiğiniz bilgilerden yararlanarak “Mezopotamya sanatı” konulu bir öykü yazınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir