Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 74 Cevabı

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 74 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 74 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Doç. Dr. Mehmet Zeki İBRAHİMGİL tarafından 264 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ziya Harun ERGENÇ tarafından yapılmış.

Sanat Tarihi Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 74 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

İmkânlarınız ölçüsünde Kapadokya bölgesine bir gezi düzenleyiniz. Erken Hristiyan sanatı ile ilgili izlenimlerinizi ve gezi sırasında çektiğiniz fotoğrafları sınıf panosunda sergileyerek arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap:

IV. yüzyıldan itibaren Erken Hristiyan resim sanatında gelişmeler olmuş, Hristiyanlıkla ilgili konular serbestçe işlenmeye ve bunun yanı sıra günlük yaşamla ilgili konulara da yer verilmeye başlanmıştır.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir