Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Seyahat İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Seyahat İşletmeciliği Taban Puanları, Seyahat İşletmeciliği Başarı Sıralamaları, Seyahat İşletmeciliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Seyahat İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gezi ve seyahat planları için, organize edecek bireylere her zaman ihtiyaç duyulur ve bu ihtiyaç günden güne artmaya da devam edecektir. Bölümü tercih edecek olan aday öğrenciler, seyahat planlarının her aşamasını kontrol etmekle sorumla bireyler olarak yetiştirilmeyi hedeflenmektedir. Seyahat işletmeciliği bölümünü tercih edecek bireyler, işlerin sorunsuz yürümesi için çalışırlar. Topluluktaki bireylerle sürekli iletişim halinde oldukları için, iletişim becerileri gelişmiş olmalıdır ve bu durumda müşteri veya turist şikayetlerini de değerlendirmekle yükümlüdür.

Hem eğlenceli hem de farklı bir meslek olan Seyahat İşletmeciliği, turistik faaliyetlerin yoğun olarak yürütüldüğü yerlerde çok daha kolay iş bulur; Turizm acentelerinde görev almak gibi. Yabancı dil problemi yaşamayan mezunlar, rehber olarak da mesleklerini yapabilmelerinin yanında, çalışırken gezmek isteyen kişiler için oldukça keyifli bir meslek olacaktır.

Seyahat İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
EGE ÜNİVERSİTESİ Seyahat İşletmeciliği EA 227.00 40 741596
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ Seyahat İşletmeciliği EA 214.00 30 806372
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ Seyahat İşletmeciliği EA 0.00 25 Dolmadı

Seyahat İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!