Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (M.T.O.K.) Taban Puanları, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği bölümü seyahat acentelerinin değişik kademeleri için, seyahat işletmeciliği konusunda yeterli donanıma sahip yöneticiler ve profesyonel turist rehberleri yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince ulaşım ve rehberlik hizmetlerinin en verimli, hızlı, güvenli ve çok yönlü gerçekleşmesi yönünde çalışmalar yapabilir, mükemmeli yakalamak için bilgi ve deneyimlerini artırabilirsin. Bu program kapsamında Dünya Turizm Hareketleri, Yunan ve Roma Mitolojisi, Seyahat ve Ulaştırma Hizmetleri, Rekreasyon, Türk Mutfak Kültürü, Turizm Coğrafyası, Turizm Ekonomisi, Arkeoloji ve Müzecilik, Turizm Rehberliği gibi mesleki dersler alabilirsin.

Bölüm mezunları seyahat acentelerinde rezervasyon, operasyon, biletleme, muhasebe departmanlarında, havayolu şirketlerinin yer hizmetlerinin çeşitli pozisyonlarında ve yönetici olarak çalışabilirler, turizm bürolarında iş bulabilirler, bireysel bağımsız tur operatörü ve seyahat acentaları açabilirler.

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!