Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Seyahat İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Seyahat İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları, Seyahat İşletmeciliği (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Seyahat İşletmeciliği (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Seyahat İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Eğer insan ilişkilerinde girişken ve yaratıcıysan, farklı yerler gezip görmeyi seviyorsan, Matematik ve Sosyal Bilimler alanında başarılıysan Seyahat İşletmeciliği bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm turizm sektörünün her alanında çalışabilecek yetkinliğe sahip üst düzey yöneticiler yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince seyahat acentelerinde yaygın olarak kullanılan yazılımları ve programları öğrenebilirsin. Bu program kapsamında Hukuk, Ekonomi, İşletme, Muhasebe, Seyahat İşletmeciliği, Tur Operatörlüğü ve İnsan İlişkileri, Turizm Politikası ve Planlaması, Avrupa Birliği ve Turizm, Türkiye Turizm Coğrafyası, Tur Organizasyonu ve Yönetimi gibi temel ve mesleki dersler alabilirsin. Mezun olduğunda Seyahat İşletmecisi unvanı kazanırsın. Seyahat işletmecisi turistlerin ulaşım, konaklama, gezi ve alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan seyahat işletmelerinde çalışarak turistlerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.

Bölüm mezunları turizm seyahat acentelerinde, turizm bürolarında, turistik gemilerde, tur operatörlerinin yanında, hava, deniz, kara ve demiryolu ulaşım alanlarında faaliyet gösteren turistik seyahat işletmelerinde Tur Operatörü veya Rehber olarak çalışabilir.

Seyahat İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!