Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Sigortacılık (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Sigortacılık (Yüksekokul) Taban Puanları, Sigortacılık (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Sigortacılık (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Sigortacılık (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gelişen sektör ile beraber, Sigortacılık bölümü artık bir gereklilik halini almıştır. Sigortacılık sektöründe donanımlı kişilere duyulan ihtiyaç ise aynı oranda gün geçtikçe artmaktadır. Sigortacılık bölümü, pazarlama ve tanıtım kabiliyeti olan, ani durumlarda pratik çözümler üreten ve sektör ile ilgili bilgiye sahip elemanlar yetiştirir. Bu sektörde çalışmak isteyen kişilerin, iyi bir anlatıcı olmaları ise, meslek boyunca, bir adım önde olmalarına olanak sağlar.

Sigortacılık bölümünden mezun olan öğrencilerin; iş imkanları arasında bankalar bulunmaktadır ve sigorta eksperliği bölüm mezunlarının yapacağı işlerden bir tanesidir. Sigortacı olarak çalışmak isteyenler, acentelerde mesleklerini yapabilme fırsatına sahiptir ve buna ek, sigorta eksperliği yapan şirketler de bu bölüm mezunların ihtiyaç duyar. Mezun olmadan önce, dijital sigortacılık hakkında araştırmalar yapan ve bilgi sahibi olan bireyler, daha kolay iş bulur.

Sigortacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Başkent Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
MARMARA ÜNİVERSİTESİ Sigortacılık EA 274.00 60 356548
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Sigortacılık EA 248.00 70 543734

Sigortacılık (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!