Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları, Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkemizin savunma ve güvenlik teknolojileri ile ilgili bilgi ve beceriye sahip, dünyada bu alandaki gelişmelere hâkim ve bu alandaki gelişmeleri takip ederek gereken atılımları yapabilecek, savunma sanayine yönelik üretim, tasarım, optimizasyon alanlarında ve Ar-Ge, Ür-Ge uygulamalarında aktif rol alan donanımlı teknikerler yetiştirmeyi amaçlayan bir bölümdür, Silah Sanayi Teknikerliği. Bu ön lisans bölümü, ilk olarak Selçuk üniversitesinde açılmış olup, Giresun üniversitesinde de 2019-2020 eğitim yılında meslek yüksekokulunda eğitimi başlanmıştır. Bu programdan mezun olan öğrenciler, “Üretim ve/veya Fabrika Bakım Teknikeri” unvanı alır. Bu programı bitiren öğrenciler, Astsubay Okullarına da sınavla geçiş yapabilmektedir.

Silah Sanayi Teknikerliği bölümünü bitiren öğrenciler; talaşlı ve talaşsız üretim yapan savunma ve silah sanayisinde iş bulabilme fırsatına sahiptir.

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Selçuk Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Silah Sanayi Teknikerliği TYT 269.00 60 721874

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!