Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları, Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkemizin savunma ve güvenlik teknolojileri ile ilgili bilgi ve beceriye sahip, dünyada bu alandaki gelişmelere hâkim ve bu alandaki gelişmeleri takip ederek gereken atılımları yapabilecek, savunma sanayine yönelik üretim, tasarım, optimizasyon alanlarında ve Ar-Ge, Ür-Ge uygulamalarında aktif rol alan donanımlı teknikerler yetiştirmeyi amaçlayan bir bölümdür, Silah Sanayi Teknikerliği. Bu ön lisans bölümü, ilk olarak Selçuk üniversitesinde açılmış olup, Giresun üniversitesinde de 2019-2020 eğitim yılında meslek yüksekokulunda eğitimi başlanmıştır. Bu programdan mezun olan öğrenciler, “Üretim ve/veya Fabrika Bakım Teknikeri” unvanı alır. Bu programı bitiren öğrenciler, Astsubay Okullarına da sınavla geçiş yapabilmektedir.

Silah Sanayi Teknikerliği bölümünü bitiren öğrenciler; talaşlı ve talaşsız üretim yapan savunma ve silah sanayisinde iş bulabilme fırsatına sahiptir.

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Selçuk Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Silah Sanayi TeknikerliğiTYT269.0060721874

Silah Sanayi Teknikerliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!