Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Sinema ve Dijital Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sinema ve Dijital Medya Taban Puanları, Sinema ve Dijital Medya Başarı Sıralamaları, Sinema ve Dijital Medya Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Sinema ve Dijital Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dijital ortamda üretilen kurmacaların yeni aktörü olmak ister misin? Sinema sanatının dijital medya teknolojileriyle iç içe geçen bir gelişim gösterdiği günümüzde çağdaş medya sanatları eğitimi almak istersen eğer Sinema ve Dijital Medya Bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm günümüzün medya teknolojileri ve sinema kültürü göz önüne alınarak dünün değil yarının sinemacılarını yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince dijital ortamda deneysel, etkileşimli kurmaca, belgesel anlatılarüretebilir, sinema ve medya sanatlarına dair teorik yaklaşımları öğrenebilir, estetik ve teknik becerilerini geliştirebileceğin çalışmalar yapabilirsin. Bu program kapsamında Dijital Medya Çağında Hareketli Görüntüler, Medya-Aşırı Öykü Anlatma, İleri Animasyon Teknikleri, Sesler, Görüntüler ve Kültürler, Özel Efektler, Yaratıcı Yazarlık, Sinemada Aykırı Uygulamalar, Gölgede Kalan Sinema gibi dersler alabilirsin.

Bölüm mezunları video prodüksiyon şirketlerinde, film yapım şirketlerinde, reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım şirketlerinde, televizyon kanallarında çalışabilirler, üniversitelerde akademik kariyer yapabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİSinema ve Dijital Medya(İngilizce)(Burslu)SÖZ426.0034808
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİSinema ve Dijital Medya(İngilizce)(%50 İndirimli)SÖZ0.0030Dolmadı

Sinema ve Dijital Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!