Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Lise Taban Puanları

Sinop Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri

Sinop Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Sinop Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri

Sinop, Türkiye’nin en mutlu şehri olarak anılmaktadır. Dış etkenlerin stres faktörünün diğer şehirler kadar etkili olmamasından kaynaklı olabileceği öngörülmektedir. Küçük bir şehir olsa da kendi içinde mutlu bir şehir olan Sinop istatistiklere göre en mutlu insanların yaşadığı il olduğunu göstermektedir. Şehirde trafik sorunlarının bulunmadığı, fiyatların ülkemiz ortalamasından daha düşük olduğu bunlarla birlikte gezilecek ve görülecek yerlerin de olmasıyla oldukça etkileyici bir şehir olma unvanını taşıyor. Küçük ve mutlu bir şehir olmakla birlikte başarıların yüksek olmasından söz edebiliriz. Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sinop Lisesi, Sinop Anadolu Lisesi, Sinop Fen Lisesi, Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi birçok başarılı liseleri bünyesinde bulunduran büyümeyi ve gelişmeyi amaçlayan Sinop, aynı zamanda aday öğrenciler için büyük bir alternatif olmayı başarmaktadır.

Sinop Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri bu yılın en güncel verileridir. Evvel Cevap sitesi olarak sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı Sinop Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri ile ilgili verileri bizlerle paylaştı. Tabloyu inceleyerek hangi liseyi kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Okumak istediğiniz lise hakkında ayrıntılı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

NOT: Tablo Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Okul AdıOkul TürüÖğretim SüresiÖğretim ŞekliYabancı DiliKont.Taban PuanEn Yüksek Yüzdelik DilimEn Düşük Yüzdelik Dilim
SİNOP / BOYABAT / Türk Telekom Fen LisesiFen Lisesi4 yılKız/Erkekİngilizce90400,54591,5612,75
SİNOP / MERKEZ / Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiAnadolu Teknik Programı4 yılKız/Erkekİngilizce30240,665521,2272,45
SİNOP / MERKEZ / Sinop Fen LisesiFen Lisesi4 yılKız/Erkekİngilizce90440,90490,255,66
SİNOP / MERKEZ / Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip LisesiAnadolu İmam Hatip Lisesi4 yılKız/Erkekİngilizce90316,09349,2238,46

Sinop Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
1
confused
0
happy
0
clap
0
love
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!