Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sosyal Medya Yöneticiliği bölümünün amacı; sosyal medya içerik üretimi ve profil/sayfa yönetimi alanlarında ihtiyaç duyulan nitelikli insan kaynağını yetiştirmektir. Ayrıca sosyal medya/yeni medya alanlarında halen çalışmakta olan personelin etkinlik ve verimliliklerini artıracak şekilde donatılmalarını sağlamak amaçlanmaktadır. Bu program kapsamında: Sosyal medyaya giriş, medya ve iletişim, marka ve yönetimi, dijital yayıncılık, dijital tasarım, sosyal medya araçları, sosyal medya ve kurumsal iletişim ve yeni iletişim teknolojileri gibi mesleki dersler verilmektedir. Günümüzde hemen hemen her sektörün sosyal medya hesabı vardır ve bunların profesyonelce yönetilmesine ihtiyaç duyulmasından dolayı bu bölüme olan ilgi, bir hayli artmaktadır.

Sosyal Medya Yöneticiliği bölümünü bitiren öğrenciler; kurumların sosyal medya hesaplarını yönetmek, özel ajans ve kişilerin de sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi alanlarda iş bulabilme fırsatlarına sahiptir.

Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Sosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim)TYT0.002000Dolmadı

Sosyal Medya Yöneticiliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!