Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Survivor

Survivor 10 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 10 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında belki de en güzel günlerden birisi 9 Nisan 2017 akşamı yaşandı. Survivor 9 Nisan 2017 akşamı birleşme partisi düzenlendi ve sürpriz isimler katıldı. Birleşme partisine jüri olarak Mustafa ve Emina Sandal şeref konuğu olarak ise Türk Futbol Milli Takımının antrenörü Fatih Terim katıldı. [tooltip text=”Survivor” gravity=”nw”]Survivor 10 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı[/tooltip] 2017 Birleşme partisinde yarışmacılar seçtikleri şarkıları söylediler. Son 3’e ise Survivor Furkan Kızılay, Survivor Pınar ve Survivor Adem Kılıççı kaldı. Survivor Söyle Söyleyebilirsen yarışmasını ise Survivor Furkan Kızılay kazandı. Survivor Furkan Kızılay’ın gerçekten sesi çok güzeldi ve Survivor 2018’e misafir olarak katılmayı kazandı.

Survivor 2017 Dominik’te artık adalar birleşti. Birleşen adada toplamda 16 yarışmacı var. Yine eskisi gibi ödül ve dokunulmazlık oyunları oynanacak. Fakat en çok merak edilen konu Survivor Ünlüler ile Survivor Gönülller arasında kimin kime yaklaşacağı ve ada yaşantısını sürdüreceği.

10 Nisan 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 10 Nisan 2017 dokunulmazlık oyununda en dikkat çeken olay Survivor İlhan Mansız ile Survivor Adem Kılıççı’nın tartışması oldu. Survivor İlhan Mansız Survivor Adem Kılıççı’ya sen delikanlı mısın diye sorması Survivor Adem Kılıççı’yı çileden çıkardı.

Bu haftanın en merak edilen sorusu ise “Survivor 10 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı” Birleşme partisinden sonra oynanan ilk dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. Survivor 10 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler  takımı kazandı. Ünlüler  takımı Survivor 10 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununda çok iyi bir mücadele sergiledi ve oyunu almayı hak ettiler.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

3 Yorum

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close