Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 18 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 18 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 18 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 2017’de günler geçtikçe yarışmacılarını açlıkları ve mücadele artıyor. 17 Mart 2017 ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı uzun bir aradan sonra karınlarını doyurdular. Plaj hentbolunda ünlüler takımından erkekler çok iyiyken kızlar çok kötüydü. Gönüllüler takımında ise erkekler kötü oynarken kızlar çok iyi bir performans sergiledi. Ama şöyle bir gerçek var ki uzun bir aradan sonra Survivor gönüllüler takımı yemek yediler ve çok güzel bir ödülü almayı hak ettiler.

Survivor 17 Mart 2017 bireysel sembol oyununu kim kazandı

Survivor 17 Mart 2017 bireysel dokunulmazlık oyununda ünlüler takımından erkekler çok iyi bir performans sergiledi ve erkeklerden bireysel dokunulmazlık oyununu Survivor Furkan Kızılar kazandı. Kızlarda ise gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve bireysel dokunulmazlık oyununu Survivor Tuğçe kazandı. Birleşme partisinden önce bireysel sembol oyunları çok önemliydi ve Survivor Furkan Kızılay ve Survivor Tuğçe bireysel sembol oyunlarını kazanarak kıbrıs finalinden önce güzel bir avantaj sağladılar.

Survivor 18 Mart 2017 Cumartesi dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 18 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı Survivor 18 Mart 2017 dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans gösterdiler ve dokunulmazlık oyununu almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir