Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’de en çok izlenen yarışma programı Survivor 2017 bu akşamda kıran kırana geçen yarışmalara sahne oldu. Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu ise daha önce oynanan oyunlardan bir tanesiydi. Yarışmacılar suyun üzerinde kurulan düzenek yardımıyla karşıdan karşıya geçmeye çalışırken rakip ise karşıdan karşıya geçmeye çalışan yarışmacıları düşürmeye çalışıyor.

Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyununda ise gönüllüler takımında Survivor Volkan Çetinkaya ve Survivor Anıl arasındaki tartışma dikkat çekiciydi. Yarışmacılar oyun esnasında tansiyonun yükselmesinden dolayı böyle tartışmalar yaşanıyor. Survivor Volkan Çetinkaya oyun esnasında Anıl’a uyarı bulundu ve daha dikkatli olması gerektiğini söyledi.

20 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Bilindiği üzere dokunulmazlık oyunlarını arka arkaya gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını ne kadar kazandıysa bir o kadar da ödül oyunlarını kaybettiler.

Peki “Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı bugünkü yarışmada çok iyi bir performans sergilediler ve Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu. Asıl merak konusu ise Survivor 20 Mart 2017 eleme potasında kimin isminin yazılacağı. 18 Mart Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Survivor Şahika ve Survivor Çılgın Sedat’ın ismi yazılmıştı.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Çok güzel bir sayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir