Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 21 Mart 2017 kim elendi

Dünya üzerinde 1 günde uçaklar tarafından yapılan uçuş sayısı kaçtır

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu kim kazandı

TV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok takip edilen yarışması olan Survivor 2017 bu akşam da kıran kırana geçen yarışmalara sahne oldu. Survivor 2017’de gönüllüler ve ünlüler adasındaki mücadele gün geçtikçe artıyor. Ada koşulları ise zorlaşıyor. Özellikle gönüllüler takımında Survivor Gökhan Gözükan yarışmalarda açlıktan dolayı gözünün kararması dikkat çekici.

Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununa bakmadan önce adadaki son durumu baktığımızda, özellikle ünlüler takımından Survivor Çılgın Sedat’ın elenmesi beklenmeyen bir gelişmeydi. Survivor Çılgın Sedat‘ın en iyi arkadaşı olan Survivor Pınar ise bu duruma çok üzüldü. Çünkü adada en çok konuştuğu sohbet ettiği kişinin gitmesi Survivor Pınar’ın yalnızlığını arttıracak. Survivor gönüllüler adasında baktığımızda ise Survivor Berna Keklikler’in tartışmaları ise dikkat çekiyor. Survivor Berna Keklikler özellikle Survivor Erdi ile tartışmalar yaşıyor fakat gönüllüler adasındaki diğer yarışmacılar da Survivor Berna Keklikler’in konuşmalarını artık kaldıramıyor.

Peki “Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı bugünkü ödül oyununu kazanmayı çok istiyordu ve Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu kazanan taraf oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir