Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Survivor 27 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 29 Mart 2017 adadan kim elendi

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 28 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

2017-survivor

Survivor 28 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandıSurvivor 28 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 şu ana kadarki en iyi Survivor yarışmalarından biri oluyor. Acun Ilıcalı her seferinde yarışmacıların performansından memnun olduğunu ve şu ana kadarki en güzel, çekişmeli ve heyecanlı geçen Survivor olduğunu belirtiyor.

Survivor 2017 gönüllüler adasına baktığımızda ise GÖZ6 evinden gelen yarışmacıların bu hafta eleme potasında olduğunu görüyoruz. Gönüllüler adasındaki en ilginç yakınlaşma ise Survivor Berna Keklikler ile Survivor Erdi Ünver oldu. Survivor Berna Keklikler ile Survivor Erdi Ünver bilindiği üzere büyük tartışmalar yaşadılar. Survivor Berna Keklikler adadaki hemen herkesle tartışma yaşadı fakat Survivor Erdi Ünver’e çok fazla sesini yükseltti ve hakaretlerde bulundu. Bu kadar ağır hakaretleri yiyen Survivor Erdi Ünver‘in ise Survivor Berna Keklikler‘le yakınlaşması ise dikkat çekiciydi. GÖZ6 yarışmasından gelen bu iki yarışmacı sanki biraz tribünlere oynuyor ve felsefeleri ise kazanmak için her yol mubahtır olmuş.

Survivor 2017 ünlüler adasına baktığımızda ise adada şu an itibariyle iki grubun olduğunu görüyoruz. Birinci grup Survivor Adem Kılıççı ve etrafındakiler ikinci grup ise Survivor İlhan Mansız ve etrafındaki yarışmacılar şeklinde. Survivor Sema’nın Survivor Adem Kılıççı ile tartışması ise gözlerden kaçmadı.

28 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor da bu haftaki 4 oyunu arka arkaya ünlüler takımı kazandı. 2 dokunulmazlık ve 2 ödül oyununu kazanmak ünlülere çok iyi moral oldu. Peki en çok merak edilen sorulardan birisi de “Survivor 28 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı“. Çok zor bir parkurda oynayan yarışmacılar ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Survivor 28 Mart 2017 ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Survivor 28 Mart 2017 ödül oyununun ödülü ise iletişim ödülüydü. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı bu ödülü almayı çok istiyordu. Ama bu haftaki iletişim ödülünün sahibi Survivor Gönüllüler oldu.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!