Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 4 Nisan 2017 kim elendi
2017-survivor

Survivor 4 Nisan 2017 kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 4 Nisan 2017 kim elendi

Survivor 2017’de özellikle Nisan ayına girdiğimiz şu günlerde heyecan artıyor. Hem Survivor ünlüler hem de Survivor gönüller takımı ödül oyunlarında olsun dokunulmazlık oyunlarında olsun ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Yarışmacıların açlıkları artsa da adadaki yaşam koşulları gün geçtikçe zorlaşsa da oyunlarda çok iyi performans sergiliyorlar. Zaten Acun Ilılcalı‘da bu durumdan çok memnun olduğunu ve enlerin Survivor’ı olduğunu söylüyorlar.

Survivor 4 Nisan 2017 eleme potasındaki isimler kimler

Survivor 2017 Dominik adasında oynanan iki dokunulmazlık oyunundan birincisi ünlüler takımı ikincisini ise gönüllüler takımı kazandı. Bu demek oluyor ki her iki takımda kendi eleme adaylarını çıkartacak. Ada konseyinde isimler yazılırken özellikle gruplaşmaların potaya girecek isimlerin yazılmasında etkili olduğu görüldü.

Gönüllüler takımında Survivor Erdi ve Survivor Berna Keklikler‘in yazılmasının sebebi adadaki diğer arkadaşlarıyla tartışmaları ve uyumsuzlukları. Hem Survivor Erdi hem de Survivor Berna Keklikler adaya geldikleri ilk günden beri uyumsuzluk yaşıyorlar.

Ünlüler takımında ise Survivor Adem Kılıççı ve Survivor Sabriye Şengül‘ün yazılmasının sebebi ise ünlüler takımındaki gruplaşma. Çünkü adadaki iki gruba baktığımız zaman Survivor İlhan Mansız’ın grubunun daha güçlü olduğunu görüyoruz.

4 Nisan 2017 Survivor kim elendi

Survivor 1 Nisan 2017 ve Survivor 2 Nisan 2017 günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarına baktığımız zaman şu isimlerin potaya girdiğini görüyoruz:

  • Survivor Erdi Ünver
  • Survivor Berna Keklikler
  • Survivor Adem Kılıççı
  • Survivor Sabriye Şengül

Bu adaylara baktığımızda ise özellikle Survivor Erdi Ünver ve Survivor Berna Keklikler’in GÖZ6 yarışmasından dolayı çok iyi destekçilerinin olduğunu ve halk oylamasında güçlü olduklarını görüyoruz. Survivor Adem Kılıççı ve Survivor Sabriye Şengül ise yarışmacı kişiliklerinden ve ülkemizi uluslararası alanda temsil ettiklerinden dolayı sms potansiyelleri var. Peki “Survivor 4 Nisan 2017 kim elendi

Survivor birleşme partisi öncesi en merak edilen soru bu olsa gerek. Survivor 4 Nisan 2017 elenen aday Survivor Erdi Ünver oldu. Survivor Erdi Ünver isminin açıklandığını duyduğu zaman önce şaşırdı ve sonra da gözleri doldu. Kısmetinin buraya kadar olduğunu belirtti ve Acun Medya ekibine çok teşekkür etti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir