Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu BağlantılarSurvivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 6 Nisan günü yine kıran kırana geçen mücadelelere sahne oldu. Hem Survivor Ünlüler hem de Survivor Gönüllüler takımı “6 Nisan 2017 Ödül oyununu” kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Bilindiği üzere “Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı” Ünlüler takımı 4 Nisan ödül oyununu kazanarak aile hasretlerini, özlemlerini biraz da olsa giderdiler. 4 Nisan 2017 İletişim oyununda ise özellikle Survivor Sema’nın performansı dikkat çekiciydi.

Ünlüler adasında ise özellikle Survivor Serhat Akın’ın performansı dikkat çekici. Survivor Serhat Akın 4 Nisan 2017 ödül oyununda Survivor Erdi Ünver’i, Survivor Anıl’ı ve Survivor Gökhan Gözükan’ı art arda yendi. Survivor Serhat Akın eski performansına kavuşması ise ünlüler takımı açısından oyunlarda ciddi bir fark yaratabilir.

Gönüllüler adasında ise Survivor Erdi Ünver’in gitmesi ada yaşantısına nasıl yansıyacak, soru işareti. Özellikler Survivor Berna Keklikler’in tek başına kalması adadaki dengeleri değiştirecek gibi. Bundan sonraki eleme adaylarının Survivor Berna Keklikler olması yüksek ihtimal.

6 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu” her iki takımda kazanmak istiyordu. Parkur zorlu olmasına rağmen yarışmacılar ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Bu hafta özellikler Survivor Serhat Akın’ın performansı dikkat çekti. Peki en merak edilen soru “Survivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı“. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Survivor 6 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı bu hafta çok iyi bir mücadele ortaya koydular ve ödülü kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. çok iyi yazmışsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir