Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor Sadin kimdir
Survivor Sadin Bakır kimdir

Survivor Sadin kimdir

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor Sadin kimdir

Survivor 2017 Kadrosu‘na yeni yarışmacılar eklenmeye devam ediyor. Acun Ilacalı 2017 Survivor’daki sürprizlerine devam ediyor. 22 Ocak 2017 Konsey günü 3 yeni yarışmacının daha Survivor kadrosuna dahil olacağını açıkladı. SMS sonuçlarına göre halkın belirlediği yeni yarışmacılardan olan Survivor Sadin kimdir.

Survivor Sadin Bakır aslen Gaziantep doğumlu. Şu an İstanbul Başakşehirde yaşıyor. Survivor Sadin ismini güreş müsabakalarından biliyoruz. Türkiye’de atasporumuz olan güreşte derecelere sahip olan Sadin Bakır Survivor 2017 kadrosuna katılan son yarışmacılardan biri oldu. Survivor Sadin yıllarca ülkesine hizmet eden, yıldızlar ve gençler kategorisinde madalyalar kazanan, güreş antrenörlüğü yapan bir kişi. Aynı zamanda Kırkpınar yağlı güreşleriyle uğraşan Survivor Sadin Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Başaltı Pehlivan.

HATIRLATMA

Survivor Sadin Survivor’a SMS oylamasıyla sonradan katılan 3 yarışmacıdan biri. 

Survivor Sadin yaptığı ilk açıklamalara baktığımızda şu sözleri söyledi. Survivor’a mücadeleci ruhumu göstermeye, kendimi ispatlamaya geldim. İnşallah kısmet olursa burda kendimi bir kez daha sergilemek istiyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir