Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Süt Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Süt Teknolojisi Taban Puanları, Süt Teknolojisi Başarı Sıralamaları, Süt Teknolojisi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Süt Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bazı gıda maddelerinin soframızda hemen hemen her gün bulunması, sağlıklı gıdalar tüketmemiz adına bazı meslek gruplarını da beraberinde getirir. Süt de bu gıda maddelerinden bir tanesidir ve sadece tüketim için değil, üretim için de büyük bir kaynaktır. Bu nedenle, kaynakların doğru bir şekilde kullanımının öneminde devreye giren Süt teknolojisi bölümü, bu kaynakların üretiminden satışına kadar birçok konuda eğitim vermektedir. Ürünlerin doğru bir şekilde saklanması açısından da önemli bilgiler içeren bölüm, derslerinde ise gıda üzerine genel dersler de barındırmaktadır.

Süt Teknolojisi bölümünden mezun olan öğrenciler, süt ile ilgili ürünler ve süt kaynağıyla üretilen ürünlerin bulunduğu tüm tesislerde çalışabileceği gibi, kalite kontrol birimlerinde de görev alma şansları bulunmaktadır.

Süt Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ankara Üniversitesi, Ege Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANKARA ÜNİVERSİTESİ Süt Teknolojisi SAY 0.00 20 Dolmadı
EGE ÜNİVERSİTESİ Süt Teknolojisi SAY 0.00 25 Dolmadı

Süt Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!