Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları, Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tahribatsız Muayene bölümü, incelenecek malzemeye zarar vermeden yapılan muayenedir. Ürünlerin kalitelerinin değerlendirilmesi bakımında malzemelerin içyapısının incelenmesi, yorumlanması önem taşır ve bu alanda çalışacak insan ihtiyacına ihtiyaç vardır. Bu nedenle aday öğrenciler bu bölümü, tercih listelerine rahatlıkla ekleyebilir. Bölüm kapsamında: Teknik resim, malzeme bilimi, endüstriyel ölçüm ve kontrol tekniği gibi mesleki dersler alarak programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Kamu Yönetimi, İktisat, Uluslararası İlişkiler ve Maliye gibi ilgili lisans bölümlerine geçiş yapabilir.

Tahribatsız Muayene bölümünü bitiren öğrenciler; makine imalat sanayi, savunma sanayi, kalite kontrol ve gözetim firmaları ve havacılık sektörü gibi alanlarda iş bulabilme şansına sahiptir.

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Gedik Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ Tahribatsız Muayene (Burslu)TYT277.003577988
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ Tahribatsız Muayene (%75 İndirimli)TYT219.00121185024
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ Tahribatsız Muayene (%50 İndirimli)TYT0.0010Dolmadı

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!