Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları, Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tahribatsız Muayene bölümü, incelenecek malzemeye zarar vermeden yapılan muayenedir. Ürünlerin kalitelerinin değerlendirilmesi bakımında malzemelerin içyapısının incelenmesi, yorumlanması önem taşır ve bu alanda çalışacak insan ihtiyacına ihtiyaç vardır. Bu nedenle aday öğrenciler bu bölümü, tercih listelerine rahatlıkla ekleyebilir. Bölüm kapsamında: Teknik resim, malzeme bilimi, endüstriyel ölçüm ve kontrol tekniği gibi mesleki dersler alarak programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Kamu Yönetimi, İktisat, Uluslararası İlişkiler ve Maliye gibi ilgili lisans bölümlerine geçiş yapabilir.

Tahribatsız Muayene bölümünü bitiren öğrenciler; makine imalat sanayi, savunma sanayi, kalite kontrol ve gözetim firmaları ve havacılık sektörü gibi alanlarda iş bulabilme şansına sahiptir.

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Gedik Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ Tahribatsız Muayene (Burslu) TYT 277.00 3 577988
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ Tahribatsız Muayene (%75 İndirimli) TYT 219.00 12 1185024
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ Tahribatsız Muayene (%50 İndirimli) TYT 0.00 10 Dolmadı

Tahribatsız Muayene 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!