Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Takı Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Takı Tasarımı Taban Puanları, Takı Tasarımı Başarı Sıralamaları, Takı Tasarımı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Takı Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Görsel zevke hitap eden takılar, her zaman ilgi çekici olmuştur. Bu ilgi çekici takıların hazırlanması için ise oluşturulmuş olan bölüm, takı tasarımı için gerekli olan tüm teknik bilgileri, bölüm öğrencilerine, uygulamalı bir şekilde sunmaktadır. Tasarımda kullanılan aletlerin kullanımı üzerine de pratik dersler bulunduran program, yaratıcı yönü kuvvetli olan ve bu yaratıcılığı uygulamalı olarak görmek isteyen kişiler için kesinlikle çok değerli bir bölümdür. Takılara ağartma işlemi uygulanması için gerekli beceri ve takı tasarımına farklı boyut kazandırma amacıyla özel form biçimleri üzerine derslerin de verilmesi, öğrenciler adına güzel bir bilgi topluluğudur.

Takı Tasarımı bölümünden mezun olan öğrenciler, kendi işletmelerini açabilmek ve atölyelerini kurabilmek gibi oldukça büyük bir şansa sahiptir. Takı üzerine uzmanlaşmış firmaların satış departmanlarında da iş bulabilen mezunlar, yine firmaların tasarım bölümlerinde danışman olarak çalışabilir.

Takı Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Altınbaş Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ Takı Tasarımı(Burslu) EA 297.00 2 244525
ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ Takı Tasarımı(%50 İndirimli) EA 0.00 18 Dolmadı

Takı Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!