Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Tapu Kadastro (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Tapu Kadastro (Yüksekokul) Taban Puanları, Tapu Kadastro (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Tapu Kadastro (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Tapu Kadastro (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Farklı mesleklerin gelecek dönemlerde daha işlevsel olabilmesine yönelik, gün geçtikçe yeni ve faydalı meslekler türemektedir. Tapu Kadastro da bu mesleklerden bir tanesidir. Arazi üzerinde yapılan ölçümler ve değerlendirmeler için eğitimler verilen Tapu Kadastro bölümünde, arazilerde yapılacak olan her türlü işlemde bölüm öğrencileri, oldukça büyük bir rol oynamaktadır. Arazi ortamında çalışmayı seven kişiler için oldukça uygun olan bölüm, öğrencilerine ölçme üzerine de yoğun eğitimlere vererek, güzel bir birikim sağlamaktadır.

Tapu Kadastro bölümünden mezun olan öğrenciler, Devlet kurumlarında, belediye veya bakanlık bünyesinde görev alabilecekleri gibi, karayolları veya demiryolları işletmelerinde çalışabilir. Çalıştıkları yere göre farklı çalışma şartlarına sahip olan mezunlar, sürekli arazi üzerinde çalışabildikleri gibi, masa başı işlerde de görev alabilir.

Tapu Kadastro Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Tapu Kadastro EA 301.00 60 228139
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ Tapu Kadastro EA 264.00 60 417553

Tapu Kadastro (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!