Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları, Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans programı olan Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi bölümünün amacı; tarımsal ürünlerin sınıflandırılması, paketlenmesi, işlenmesi ve muhafaza edilmesinde çalışacak teknikerler yetiştirmektir. Bu program kapsamında: Fizik, kimya ve biyoloji gibi zorunlu derslerin yanında, tarla bitkileri, bahçe bitkileri, gıda bilimi ve teknolojisi gibi dersler alarak programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ya da Maliye gibi ilgili lisans bölümlerine geçiş yapabilir.

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi bölümünü bitiren öğrenciler; tarım ve köy işleri, ihracat geliştirme merkezi, ziraat fakülteleri, belediyeler ve birçok alanda iş bulabilme fırsatına sahiptir.

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Kayseri Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi TYT 0.00 30 Dolmadı
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi TYT 0.00 20 Dolmadı
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi TYT 0.00 30 Dolmadı

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!