Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Şair der ki Sevdiğini düşünen hep yanar Mevlana der ki Sevdiğini düşünmeyen neye yarar ile ilgili kompozisyon

Hayvanların Olmadığı Bir Dünya Bizi Nasıl Etkiler Konulu Bir Kompozisyon

Ana Sayfa / Kompoziyon / Teknoloji Aile İçi Bağları Nasıl Etkiler Başlıklı Kompozisyon

Teknoloji Aile İçi Bağları Nasıl Etkiler Başlıklı Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar


Teknoloji Aile İçi Bağları Nasıl Etkiler Başlıklı Kompozisyon

Ailemizle oturmayalı çok aman olmuştur. Onlarla oturup akşamları sohbet etmeyeli, hayata dair onlarla bazı paylaşımlarda bulunmak yerine televizyon, bilgisayar ve akıllı telefonlarla vakit geçirmek daha çok ilgimizi çekiyor. Ne var bunda diyenler de çıkabilir elbet ama unutulmamalıdır ki eğer aile olamıyorsanız sorunların da üstesinden gelebileceğiniz destekçilerinizden de vazgeçmişsiniz demektir.

Eskiden gibi olsun demiyoruz elbet, yani teknolojiyle hiç bir bağınız olmasın demiyoruz. Lakin ailemize de vakit ayırabilelim. Onların dertlerini dinleyelim, bazen mutlu olacakları gibi davranalım. Onlara bir istekleri olup olmadığını soralım. Onlar için bir şeyler yapabilelim. İnanın daha sonra yapacağınız her etkinlik size daha da keyif verecektir.

Teknoloji hayatımızı kolaylaştırdı. Şimdi tek tuşla neler yapabiliyor insan. Bu güzel bir şey ama şu da unutulmamalıdır ki teknoloji bizim için var, biz teknoloji için değil. O yüzden teknolojiyi kullanmakla beraber ailevi değerlerimiz de kaybetmeyelim.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir