Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Başarı Sıralamaları, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bölüm, yönetim konusunda uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Yönetim sistemi için gerekli olan sayısal becerilerin, öğrencilere kazandırılması önemlidir ve problem çözme becerileri de mezunlarda bulunması gereken diğer ve önemli özelliklerden birisidir. Yeniliklere açık ve gelişmeyi seven bireyler yetiştirmeyi sağlayan Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümü, karar verme aşamalarında hızlı ve net olması gereken mezunlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümünden mezun olan öğrenciler; yönetim departmanı olan her kuruluşta, ihtiyaç dahilinde iş bulabilme şansına sahip olmalarına ek, devlet kuruluşlarında veya özel firmalarda çalışabilir. Kendi işletmelerini kurabilen veya danışmanlık yapabilen bölüm mezunları, teknolojik gelişmelerin zaman içinde hızlanması ile beraber, bu mesleğe sahip kişilere de ihtiyaç artması gibi güzel bir şansa sahiptir.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Başkent Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİTeknoloji ve Bilgi Yönetimi(Burslu)EA295.006253979
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİTeknoloji ve Bilgi Yönetimi(%75 İndirimli)EA245.0018572017
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİTeknoloji ve Bilgi Yönetimi(Ücretli)EA0.002Dolmadı
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİTeknoloji ve Bilgi Yönetimi(%50 İndirimli)EA0.0014Dolmadı

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!