Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Başarı Sıralamaları, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bölüm, yönetim konusunda uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Yönetim sistemi için gerekli olan sayısal becerilerin, öğrencilere kazandırılması önemlidir ve problem çözme becerileri de mezunlarda bulunması gereken diğer ve önemli özelliklerden birisidir. Yeniliklere açık ve gelişmeyi seven bireyler yetiştirmeyi sağlayan Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümü, karar verme aşamalarında hızlı ve net olması gereken mezunlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümünden mezun olan öğrenciler; yönetim departmanı olan her kuruluşta, ihtiyaç dahilinde iş bulabilme şansına sahip olmalarına ek, devlet kuruluşlarında veya özel firmalarda çalışabilir. Kendi işletmelerini kurabilen veya danışmanlık yapabilen bölüm mezunları, teknolojik gelişmelerin zaman içinde hızlanması ile beraber, bu mesleğe sahip kişilere de ihtiyaç artması gibi güzel bir şansa sahiptir.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Başkent Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Teknoloji ve Bilgi Yönetimi(Burslu) EA 295.00 6 253979
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Teknoloji ve Bilgi Yönetimi(%75 İndirimli) EA 245.00 18 572017
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Teknoloji ve Bilgi Yönetimi(Ücretli) EA 0.00 2 Dolmadı
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Teknoloji ve Bilgi Yönetimi(%50 İndirimli) EA 0.00 14 Dolmadı

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!