Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Taban Puanları, Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans programı olan Tekstil ve Halı Makineleri bölümü; üretim planlama ve numune hazırlamadan başlayarak, ürünün her aşamasında yer alan makinelerin yapımını ve işleyişini öğretir. Her geçen gün tekstil sektöründeki ihracatın artmasıyla bu iş kolunda çalışacak uzman kişilere ihtiyaç vardır bu sebeple aday öğrenciler, bu bölümü, tercihlerinin arasına ekleyebilir. Bu program kapsamından: İplik teknolojisi, doğal lifler, giysi malzemesi ve giysi tarihi gibi temel ve mesleki dersler alarak mezun olan öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Kamu Yönetimi, İktisat ve Maliye gibi bölümlere geçiş yapabilir.

Tekstil ve Halı Makineleri bölümünü bitiren öğrenciler; tekstil sektörünün dokuma, örme, terbiye, ve konfeksiyon gibi alanlarında iş bulabilecekleri gibi, kendi işletmelerini açma şansına da sahiptir.

Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Gaziantep Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Tekstil ve Halı Makineleri TYT 209.00 20 1478169

Tekstil ve Halı Makineleri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!