Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Tekstil ve Moda Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tekstil ve Moda Tasarımı Taban Puanları, Tekstil ve Moda Tasarımı Başarı Sıralamaları, Tekstil ve Moda Tasarımı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Tekstil ve Moda Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yaratıcı özelliklerini mesleğine yansıtmak isteyen her öğrenci için, Teksti ve Moda Tasarımı bölümü, oldukça uygun bir meslektir. Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu yenilikleri sunan ve tasarımları ile fark yaratan öğrenciler yetiştiren bir bölümdür. Öğrenciler yeni ürünler ortaya koymak için yeni teknikler de öğrenir ve farklı ülkelerin moda kültürlerini takip edip, fuarlara katılmak meslekteki öğrenciler için oldukça güzel bir fırsat olacaktır. Teknolojik gelişmelerden haberdar olmak ve tasarım yaparken bunlardan faydalanmak ise, mesleğin en önemli gereklerindendir.

Tekstil ve Moda Tasarımcısı bölümünden mezun olan öğrenciler, çeşitli atölyelerde iş bulabilmelerine eki evlerini atölye olarak kullanan tasarımcılarda da olabilir. Fabrika bünyesinde yeni ürünlerin ortaya çıkmasına da yardımcı olan mezunlar, tasarım konusunda müşteriye yardımcı olmak amacıyla danışman olarak da çalışabilir.

Tekstil ve Moda Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi  Sanat Ve Tasarım Fakültesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİTekstil ve Moda TasarımıEA240.0035613113
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİTekstil ve Moda TasarımıEA218.0025796992
KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİTekstil ve Moda TasarımıEA0.0030Dolmadı

Tekstil ve Moda Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!