Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Yüksekokul) Taban Puanları, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bölüm televizyonda yayınlanan bir programın, internette izlenme rekorları kıran bir videonun, yapımının, çekiminin, kaydının ve yayınının her aşamasında etkin olabilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince görüntüleri seslerle birleştirip onlarca görüntüyü farklı zaman ve mekânda çekip bir araya getirerek bambaşka bir esere dönüştürmeyi öğrenebilirsin. Bu program kapsamında Kamera ve Işık Teknikleri, Bilgi Teknolojileri, Film Çalışmaları, Ses Tasarımı, TV’de Yönetmenlik, Televizyon Haberciliği, Belgesel Film Yapımı,  TV’de Yapımcılık, İletişim Çalışmaları, Yaratıcı Fikir Geliştirme gibi dersler alabilirsin. Mezun olduğunda Yönetmen, Yapımcı, Senarist, Kurgucu, Ses Teknisyeni, Kameraman gibi pek çok unvan kazanabilirsin. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla Medya ve İletişim Sistemleri, Radyo ve Televizyon, Radyo, Televizyon ve Sinema, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik gibi pek çok lisans programına geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları televizyon kanalları, yapım şirketleri, casting şirketleri, haber ajansları, sinema ve dizi setleri, radyolar ve senaryo ekipleri içinde çalışabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Televizyon Haberciliği ve Programcılığı(Yüksekokul)(Burslu) SÖZ 341.00 6 103440
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Televizyon Haberciliği ve Programcılığı(Yüksekokul)(%75 İndirimli) SÖZ 0.00 54 Dolmadı

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!