Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Terazi Burcu Eylül 2018 Neler Yaşayacak

Terazi Burcu Kasım 2018 Neler Yaşayacak

Ana Sayfa / Burçlar / Terazi Burcu Ekim 2018 Neler Yaşayacak

Terazi Burcu Ekim 2018 Neler YaşayacakTerazi Burcu Ekim 2018 Neler Yaşayacak

Evvel Cevap ekibi olarak siz değerli takipçilerimiz için “Terazi Burcu Ekim 2018 Neler Yaşayacak” ve “Terazi Burcu Ekim 2018 Yorumu” bölümünü hazırladık. Umarız ki hazırlamış olduğumuz bu yayını beğenirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2018 İş Hayatı

Sevgili Terazi burcu, Ekim 2018’in gelmesiyle beraber Mars’tan alacak olduğunuz etki sizi iş ve kariyer hayatınızda adım adım ileriye taşıyacak. İşlerinizi daha rahat ve istediğiniz gibi ilerletme imkanı elde edeceksiniz. Dönem içerisinde performansınızı korumalı ve çalışmalarınızı doğru şekilde devam ettirmelisiniz. Sizin çalışma yönteminizden memnun olmayan ve gereksiz eleştirilerde bulunan kişileri de çok fazla kafanıza takmamalısınız.

Ekim 2018 içerisinde size haklı eleştirilerde bulunan kişiler de olacaktır. Kariyer hayatınız devam ettiği sürece de haklı eleştirilere açık olmanız gerekiyor. Aksaklıkları geride bırakmak ve doğru adımlar atmak için attığınız hatalı adımlardan da ders çıkartmalısınız. Hedeflediğiniz konum aslında ulaşılması çok zor bir konum da değil. Kendinize yeni bir yol haritası çizmek istiyorsanız, biraz daha beklemede kalmalısınız. Terazi burcu, Ekim 2018’in ortalarından itibaren gelir ve gider düzeyiniz artacak. Gelir düzeyinizin artması oldukça iyi bir durum ancak giderler konusunda biraz daha temkinli olmanızı öneririz. Ekim 2018’in genelinde söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda kafanızın karışmasına izin vermemelisiniz. Doğru hareket etmek, doğru analizlerden ve doğru noktalara odaklanmaktan geçer. Ekim 2018 iş ve kariyer açısından iyi geçecek.

Terazi Burcu Ekim 2018 Aşk Hayatı 

Terazi burcu, Ekim 2018’in gelmesiyle beraber aşk hayatınıza olan ilginiz iyiden iyiye artış gösterecek. Birlikteliğinizde mutlu olduğunuz sürece sakin ve huzurlu kalmaya devam edeceksiniz. Partneriniz de artık sorunların ve sıkıntıların son bulduğuna emin. Aranızdaki bağ geride bıraktığımız dönemlerde biraz olsun kopma noktasına gelmişti ve bazılarınız da ayrılık gibi bir gerçekle yüzleşmek zorunda kaldılar. Genel olarak bu durum ciddi bir sorun anlamı taşıyor olsa da aslında kendinize aşkınızın ve sevginizin ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldunuz.

Sorun ettiğiniz şeylerin aslında sorun olmadığının siz de farkındasınız Terazi burcu. Ekim 2018’de adımlarınızı yine buna göre atmalısınız. Hatalı aramak da doğru olmayacaktır. Sorun ne siz de ne de partnerinizde. Yaşadıklarınız da olağan. Birlikteliği olmayan Terazi burcu, Ekim 2018’in ilk günlerinden itibaren üzerinizde karşı koyulamaz bir çekicilik olacak. Dilediğiniz kişiyle bu süreç içerisinde yakınlaşma imkanı elde edeceksiniz. Siz de biliyorsunuz ki dilediğiniz kişiyle yakınlaşmak evet kısa vadede mutluluk getirecektir ancak uzun vadede size sunacakları kısıtlı. Son olarak, geçmişi geçmişte bırakmayı öğrenmelisiniz. Eski sorunlarınızı, yeni birlikteliğinize yansıtmamalısınız.

Terazi Burcu Ekim 2018 Sağlık Yorumu

Terazi burcu, Ekim 2018 içerisinde sağlığınızla ilgili konularda sorunlar ve sıkıntılar olmayacak. Yorgunluğunuzu atamadığınız için ufak tefek ağrılarınız olacak. Ayrıca, stres ve kafanıza taktığınız olumsuz düşünceler de baş ağrılarınızın sebebi.

Yaşınız kaç olursa olsun, sorunları sıkıntıları gözünüzde büyüterek, sürekli düşünerek biraz daha yaşlanmak ve sağlığınıza zarar vermek mi istiyorsunuz?

Terazi Burcu Ekim 2018. Terazi Burcu Ekim 2018 aylık burç yorumu.

Terazi burcu Ekim 2018” yorumunuza tepkinizi emojilerle belirtebilirsiniz. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!