Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler içi hazırladık.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Hastanelerde tıbbi raporlar yazmak, arşivleri düzenlemek, hastanın tedavisinin türü, süresi hakkında bilgileri raporlamak ister misin? Bölüm Tıp ve sağlık teknolojisinin farklı alanlarında yapılan araştırma sonuçlarını derleyebilen, düzenleyebilen ve araştırma yapan kişilerin hizmetine sunabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Hastalıklar ve İlaçlar, Tıbbi İstatistik, İletişim Teknikleri, Tıbbi Yazışma gibi dersler alınır.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunları üniversite ve devlet hastaneleri, sağlık ocakları, özel hastane ve kliniklerde, özel muayenehane hekimliklerinde, medikal malzemenin satış ve tanıtım işleri sorumlusu pozisyonunda iş bulabilir. 2 yıllık ön lisans eğitimini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirsin.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin  öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim) TYT 234.00 1500 1078225
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim) TYT 187.00 2200 1748818
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim) TYT 0.00 3250 Dolmadı

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!