Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler içi hazırladık.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Hastanelerde tıbbi raporlar yazmak, arşivleri düzenlemek, hastanın tedavisinin türü, süresi hakkında bilgileri raporlamak ister misin? Bölüm Tıp ve sağlık teknolojisinin farklı alanlarında yapılan araştırma sonuçlarını derleyebilen, düzenleyebilen ve araştırma yapan kişilerin hizmetine sunabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Hastalıklar ve İlaçlar, Tıbbi İstatistik, İletişim Teknikleri, Tıbbi Yazışma gibi dersler alınır.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunları üniversite ve devlet hastaneleri, sağlık ocakları, özel hastane ve kliniklerde, özel muayenehane hekimliklerinde, medikal malzemenin satış ve tanıtım işleri sorumlusu pozisyonunda iş bulabilir. 2 yıllık ön lisans eğitimini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirsin.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin  öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT234.0015001078225
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT187.0022001748818
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT0.003250Dolmadı

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!