Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Türkiye’nin toplam gelirinin içerisindeki en büyük paylardan bir tanesi şüphesiz turizm sektörüdür. Özellikle son 10 yılda %400 kadar artan turist ziyaretçi sayısı bu alanda çalışan kalifiye eleman ihtiyacını artırmıştır. Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü turizm işletmelerinin hizmeti, pazarlaması, güvenliği gibi tüm çalışma alanlarında aktif rol alabilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlar. İktisat, İşletme, Hukuk ve İnsan Kaynakları bölüm derslerinin temelini oluşturur. Turizm Sosyolojisi, Marina Yönetimi, Hava Kargo Yönetimi, Hizmet Pazarlaması, Güvenlik Yönetimi vb farklı alanlarda uzmanlaşabilirsin.

Mezunlar turizm sektöründe başta Yönetici olmak üzere hemen her pozisyonda çalışma imkanı bulabilir.

Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Otel İşletmeciliği (Açıköğretim) TYT 199.00 600 1585832
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Otel İşletmeciliği (Açıköğretim) TYT 0.00 500 Dolmadı

Turizm ve Otel İşletmeciliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!